Nieuws:

Nu in MSM 270 TEST: NMBS reeks 17 van A.C.M.E./Treinshop Olaerts | L.S.Models I11 OUIGO | L.S.Models I11 EuroCity | NMBS stortwagen type 1212H van REE | Autotransporter TA52 van Makette | Kato Class 66 Lineas met geluid | Stoomloc nummer 4 VSM van ESU

Hoofdmenu

b(r)ouwsels voor een eigen spoor 1 baan

Gestart door Dirky, 13 september 2012, 21:32:46 PM

Steam.N

Ziet er goed geslaagd uit, zo zonder plaaster  :)
Knutselgroeten !  Jean       TP-I (B) & TP-II (DR) - N - DC->DCC - Zelfbouw  { Sedelocus - De Feniks - Pira-N's Crossing - Turnhout NEEB - Scrap Yard }

Steven123

Geslaagd experiment zou ik zeggen  8)
Scheelt niet enkel in gewicht maar vast ook in werkuren en droogtijd.  Behandel je de plaat nog met iets als ondergrond voor de verflaag of was dat niet nodig?

Veel bouwplezier,
Groeten
Steven
Zelfbouw Loc's:      Goedkoop kan (soms) ook

sdz1976

Zou het coole bouwsels willen noemen , echt knap.

Wat het bouwen met foambord betreft dat lijm ik met elastische vulpasta van polyfilla , het blijft wat beweegbaar en is daardoor zeer sterk en ook snel droog .
bijkomend voordeel is dat eventueele spleten direct gevult zijn.
https://hetlocje.org/
Creatieve mensen hebben geen rommel,
ze hebben overal ideeen liggen.
ho- hoe- on30- 1