Beste N-spoorders,
Momenteel aan het werken voor een project in schaal N. Als H0-bouwer is het soms verwarrend en moeilijk om de knop op N te zetten, maar het lukt wel ;-). Bij de afwerking blijf ik echter twijfelen over "gras" in schaal N. zelfs de kleinste grasvezel van 2mm met de statische methode bevalt mij niet echt, het resultaat is niet echt realistisch en overtuigend.
Welke methode gebruiken jullie om zo realistisch mogelijk te werken? Ik heb al vele websites bezocht, en al enkele mooie resultaten gezien, helaas staat er nergens bij hoe men tot dat mooie resultaat is gekomen.
Ik ben benieuwd hoe jullie dit doen. als ik even grofweg omreken dan is gras van 1mm hoog in realiteit al snel 16 cm hoog.
Het is niet de bedoeling om een mooi gazonnetje of golfterrein te maken, maar een "doorsnee weide", dus variatie in kleur en hoogte van het gras, maar toch realistisch.