Modelspoor, Algemeen en H0 > Grootbedrijf

Europees Hogesnelheidsnet

<< < (2/6) > >>

Murphy:

--- Citaat van: nmbssncb op 19 juni 2022, 18:09:02 pm ---Straks nog goedkoper bij de low-budget-airlines: staanplaatsen (en eigen plaszak meebrengen)   ;)

Willy

--- Einde van citaat ---

Vensterke openzetten en laten vliegen is ook een optie.. ;D ;D ;D ;D

Rangeerduivel:

--- Citaat van: janieburton op 19 juni 2022, 18:27:13 pm ---Men zou, mijn persoonlijke mening, minimum 500€ of meer moeten betalen voor een zo'n reis met het vliegtuig.

--- Einde van citaat ---

Merci man, ik zal u gedenken in mijn gebeden  ::)
Diezelfde reis met de auto kost mij minder dan de helft!

 ;)

janieburton:

--- Citaat van: Rangeerduivel op 19 juni 2022, 18:44:04 pm ---
--- Citaat van: janieburton op 19 juni 2022, 18:27:13 pm ---Men zou, mijn persoonlijke mening, minimum 500€ of meer moeten betalen voor een zo'n reis met het vliegtuig.

--- Einde van citaat ---

Merci man, ik zal u gedenken in mijn gebeden  ::)
Diezelfde reis met de auto kost mij minder dan de helft!

 ;)

--- Einde van citaat ---

Het is niet persoonlijk.  ;)

Ik geef je groot gelijk en ook je bent veel sneller.

Ik heb eens opgezocht hoe je van uit Italië met de trein naar België zou kunnen reizen en terug. Ik heb Milaan genomen omdat dat het dichtste bij Bergamo is.

Maandag 15 augustus 2022,overstappen: 3 - reisduur 10u23Spoor
06:25
Milano Centrale (It)
Frecciarossa 9292
07:09
Torino Porta Susa (It)
27 minuten overstaptijd
07:36
Torino Porta Susa (It)
TGV 9240
13:13
Paris Gare de Lyon
72 minuten overstaptijd
14:25
Paris Nord
THA 9451
15:47
Brussel-Zuid
31 minuten overstaptijd
16:18
12Brussel-Zuid
IC 2237
16:48
2Aalst (Be)

Je moet 3 keer overstappen en in Parijs moet je van station veranderen en  je bent 10:23 onderweg en op de terugreis zou je 4x moeten overstappen en je moet  in Rijsel iets minder dan 8uur wachten op je volgende trein en je bent dan voor de terugreis 18:18  ::) onderweg

Woensdag 31 augustus 2022,overstappen: 4 - reisduur 18u18Spoor
19:49
2Aalst (Be)
IC 2240
20:20
8Gent-Sint-Pieters
16 minuten overstaptijd
20:36
5Gent-Sint-Pieters
IC 719
21:01
4Kortrijk (Be)
12 minuten overstaptijd
21:13
6Kortrijk (Be)
IC 19730
21:51
Lille Flandres
479 minuten overstaptijd
05:50
Lille Europe
TGV 5102
09:00
Lyon Part-Dieu
33 minuten overstaptijd
09:33
Lyon Part-Dieu
Frecciarossa 9281
14:07
Milano Centrale (It)

En de prijs: €298,60.

Alle info van de website NMBS Internationaal.

Ik begrijp dat je dan kiest voor het vliegtuig.

Er is een onevenwicht tussen de prijzen voor een treinreis en een vliegtuigreis en ook de dienstregeling, om het dan diplomatisch te omschrijven, zijn niet optimaal.
En als je dat ook nog met bagage moet doen dan ben helemaal zalig.

Thommy:

--- Citaat van: janieburton op 19 juni 2022, 18:27:13 pm ---
Men zou, mijn persoonlijke mening, minimum 500€ of meer moeten betalen voor een zo'n reis met het vliegtuig.

--- Einde van citaat ---

Helaas wel gelijk.
Paasvakantie heen en terug met vliegtuig naar Tenerife. 2 volwassenen, 3 kinderen. 600euro. Dus een 120euro/persoon.
Paar dagen nadien m’n auto gevuld: 130euro waar ik dan een 1200km mee doe. Met vliegtuig +6000km gedaan voor zelfde bedrag

PietB:

--- Citaat van: Rangeerduivel op 19 juni 2022, 18:03:56 pm ---Ik heb reeds mijn vliegtuigticket op zak, dat kost mij welgeteld 27 euro!(Ryanair Charleroi-Bergamo)
--- Einde van citaat ---
Milieu terrorisme heet dat.

Navigatie

[0] Berichtenindex

[#] Volgende pagina

[*] Vorige pagina

Naar de volledige versie