Bedankt voor het meedenken.
Gerolf heeft gelijk: de wissels hebben al bijna 15 jaar niet meer gewerkt: onderhoud is nodig. Ik heb van een aantal wissels de aandrijvingen een aantal keren met de hand bediend (snel over en weer laten gaan) om zo eventueel vuil en oxidatie van de contacten te verwijderen en dat heeft voor een aantal wissels al wel geholpen.
Verder heb ik ontdekt dat de aandrijvingen vrij eenvoudig kunnen worden verwijderd en vervangen. Ik heb er nog een aantal splinternieuwe (t.t.z. die zijn ook al meer dan 15 jaar oud, maar ze zitten nog in de verpakking) Bovendien kan je die aandrijvingen nog steeds kopen.
Vervangen door servo's is een mogelijkheid, maar de aandrijvingen moeten bovengronds blijven (op die plaats is er onder de baan geen ruimte) en dan is er tussen de sporen wel heel weinig plaats.
Voorlopig ga ik dus verder proberen om de bestaande aandrijvingen te reanimeren en / of te vervangen.