Modelspoormagazine forum

Modelspoor, Algemeen en H0 => Belgische modellen => Topic gestart door: argilla op 24 juni 2005, 10:05:17 AM

Titel: K - rijtuigen OVB
Bericht door: argilla op 24 juni 2005, 10:05:17 AM
:D8D:D Deze morgend met de post. De K ruitijgen van OVB. Prachtig voorwaar. 1-2 kl en de 3 kl De balgen tussen 1-2 en 3 kl. zijn er niet ( was in die tijd ook logisch) wel tussen de 3kl. onderling.
Maar de bijgevoegde uitleg is heel summier. Ik weet wel de buffers en ventilatoren en de driehoekjes ( naast balgen bovenaan) te plaatsen maar, de andere stukjes lijken mij niet bekend. Ook op de tekening staan ze er niet bij. Het gaat hier ( denk ik ) over de loopplaten inde balgen ???
Het bagagerijtuig heeft ook imitatie sluitlichten ( 2 rode puntjes sic). Dit moet dus ook vervangen worden, door fijne lampjes Nu oke voor ?179 je weet wel he.:0
Maar toch het mochten wel werkende zijn , niet ?
Wat vinden jullie van de K's en heeft iemand de sluitlichten ( 2) ingebouwd ??
En welke raspaarden kan ik hiervoor spannen?
Titel: K - rijtuigen OVB
Bericht door: rgp op 24 juni 2005, 10:57:45 AM
Dag,

Ik heb K gekocht toen ze uitkwamen.  Mooi, maar wel wat werk aan; het was ook de eerste productie.
Je moet wel opletten dat ze goed geschilderd zijn (1? klasse rijtuig).
Sluitlichten zijn half gemonteerd.

Roland
Titel: K - rijtuigen OVB
Bericht door: brelec op 28 juni 2005, 23:06:55 PM
Ik heb hier zelf sluitlichten in gezet. Je kan dit doen met gewoon rode ledjes met een neus van 2mm (zijn aan de onderkant van de rechthoekige). de laatste versie heb ik zelf een SMD versie ingebouwd samen met verlichting. Gewoon een gaatje van 2mm boren en ze erin lijmen.Let wel op met de lijm die je gebruikt dat ze plastic niet aantast.

Raf