Hallo Allemaal,
Is het al bekend of van Biervliet ( in samenwerking met Lsmodels) de reeksen 22,23,25.5 Benelux uitvoering uit gaan brengen?
Mvg Ad
Ja, heb jij meer info misschien? [;)]
Stond reeds sinds meer dan een maand op franstalig forum TMM
Hallo.
Heute war auf der Messe in Genk zu erfahren, was L.S. Models und Van Biervliet in H0 in 2010 vorhaben.
Neben drei weiteren Varianten der SNCB Serie 61 kommen in 2010 die ersten drei Modelle der SNCB Serie 23. Danach werden dann noch weitere Modelle der SNCB Serien 22, 25 und 25.5 realisiert.
Das finale Handmuster der SNCB Serie 60 Prototyp wird noch im vierten Quartal 2009 erwartet (in Genk war bei L.S. Models kein Handmuster der SNCB Serie 60 Prototyp zu sehen). Die ersten fertigen Modelle der SNCB Serie 60 Prototyp werden dann im ersten Quartal 2010 erwartet.
Unter den Links k?nnt Ihr das 4-seitige Prospekt von L.S. Models und Van Biervliet herunter laden. Insgesamt sind das etwa 1,4 MByte.
mfG
Ralf Wittkamp
http://img53.imageshack.us/img53/7980/vanbiervliet20101.jpg
http://img176.imageshack.us/img176/9968/vanbiervliet20102.jpg
http://img386.imageshack.us/img386/8620/vanbiervliet20103.jpg
http://img176.imageshack.us/img176/6343/vanbiervliet20104.jpg
Edit: Korrektur "Prototyp" und "Serie 61"
citaat:
Geplaatst door Ralf Wittkamp
Neben drei weiteren Varianten der SNCB Serie 60 Prototyp ...
Er zijn niet 3 nieuwe varianten van de 60 proto aangekondigd, maar van de gewone 60
citaat:
Das finale Handmuster der SNCB Serie 60 wird noch im vierten Quartal 2009 erwartet
En dit gaat dan juist weer over de Proto 60
Ik heb toch een klein vraagje ivm de prijzen [?]
Laat ons de reeks 60 bekijken, bv nr VB-1007 en laat ons vergelijken wat er vergelijkbaar is [;)]
VB-1007 M?rklin Digitaal : 209 euro
VB-1007 gelijkstroom digitaal : 209 euro
Tot nu toe is alles goed [;)]
VB-1007 M?rklin digitaal sound (geen mfx) : 299 euro
VB-1007 gelijkstroom digitaal sound : 269 euro
Van waar komt ineens dat verschil van 30 euro (en niet zeggen dat dat de sleeper is, h?. Alles goed lezen).
En dit herhaal zich voor alle modellen : 60, proto 60, 23, ....
Ik vind dit al duur voor gewone plastiek, maar dan die 30 euro erbij omdat je 3-rail rijd, dat versta ik niet (enfin, toch wel [:(])
Dat was mij ook al opgevallen.
Het is mij ook een raadsel hoe dit komt. Je komt eigenlijk voordeliger uit om een 3-railmodel zonder geluid te nemen. Nadien zelf een geluidsdecoder plaatsen komt misschien nog voordeliger uit.
Wat gaan we doen? Voor de winkel gaan staan met grote borden waarop we dit aanklagen. Misschien kunnen we dit nog naakt doen zodat de mensen een schrik pakken en gaan lopen? Misschien komen er nog klachten van andere handelaars omdat we hun klanten zo ook wegjagen. 't Zal wel werken denk ik.
Nu nog vrijwilligers vinden die naakt willen protesteren. [:D]
citaat:
Geplaatst door Jurgen
Wat gaan we doen?
NIETS kopen [:D][:D][:D][:D][:D]
citaat:
Geplaatst door dgrr57
Van waar komt ineens dat verschil van 30 euro (en niet zeggen dat dat de sleeper is, h?. Alles goed lezen).
Heb je er al aan gedacht dat de sounddecoder voor de twee-rail-versie wellicht van een andere fabrikant komt dan de sounddecoder voor de drie-rail-versie?
Misschien is die sounddecoder gewoon veel duuder en ben je daarom in dit geval duurder af als je het drie-rail-systeem gebruikt.
mvg,
Gert
citaat:
Geplaatst door Gert1
citaat:
Geplaatst door dgrr57
Van waar komt ineens dat verschil van 30 euro (en niet zeggen dat dat de sleeper is, h?. Alles goed lezen).
Heb je er al aan gedacht dat de sounddecoder voor de twee-rail-versie wellicht van een andere fabrikant komt dan de sounddecoder voor de drie-rail-versie?
Misschien is die sounddecoder gewoon veel duuder en ben je daarom in dit geval duurder af als je het drie-rail-systeem gebruikt.
mvg,
Gert
Ik denk (kan mij vergissen) dat de decoders gewoon de zelfde zijn (loksound van esu).
Als er mij iemand kan bewijzen dat er een andere firma sounddecoders maakt met dezelfde karakteristieken dan een loksound maar dan 30 euro goedkoper geef mij dan de naam van die decoder. Ik heb er enkele nodig [:)]
Vergissing lijkt me.
Normaal is de drierailversie zonder geluid een eurootje of 30 duurder dan de tweerailversie zonder geluid.
Brunel,
Als je hier even kijkt, zie je inderdaad het verschil in prijs:
http://www.vanbiervliet.com/alg/brochure-nieuw2008.pdf (helemaal op het einde). Mss gebruiken ze gouden luidsprekertjes in de ac versies met sound :p
Raar dat VB hier zelf niet op reageert. Het is tenslotte in hun eigen belang dat deze vraag duidelijk beantwoord wordt.