hallo ik ben hier nieuw op dit forum:I8) en dit is dus mn eerste onderwerp
wat ik percies wou vragen is dat de 5526 zo'n een speciale snor heeft(grijs vooraan??) heeft dat een speciale betekenis??
foto vind je hier: http://www.treinfoto2000.be/stelplaatsen/AntwN/05.jpg
:D
Die is al lang terug verdwenen.
Men had dit gedaan als test voor de locs die over de IJzeren Rijn zouden gaan rijden.
aah kk merci
ergens wel spijtig wand die schildering was best mooi
Klasse! nog een fan van de reeks 16[:)]
komt in model bij van biervliet uit
Die schildering had ik nog nooit gezien.
Van wanneer tot wanneer heeft die loc zo rondgereden ?
Citaat van: the_gold op 10 augustus 2009, 22:56:48 PM
Klasse! nog een fan van de reeks 16[:)]
Ik ben waarschijnlijk niet mee... reeks 16 ? ???
In het kader van de heropening van de 'Ijzeren lijn' werden een aantal locomotieven uitgerust met de nodige veiligheidssystemen, daaronder de 5526.
Deze verscheen als eerste weer op de sporen op 29 juni 2001 en kreeg een speciale livrei. Op de planning van B-Models staat inderdaad het uitbrengen van deze loc in model dit jaar.
Eind september van dat jaar werd de livrei nog lichtjes aangepast naar de livrei op de foto in de eerste post van dit draadje.
Enkele dagen later was het al gedaan er mee...
Citaat van: modelbaanHO op 04 mei 2020, 20:14:08 PM
Die schildering had ik nog nooit gezien.
Van wanneer tot wanneer heeft die loc zo rondgereden ?
Citaat van: the_gold op 10 augustus 2009, 22:56:48 PM
Klasse! nog een fan van de reeks 16[:)]
Ik ben waarschijnlijk niet mee... reeks 16 ? ???
ik ook niet echt, zal wel een "missingske" zijn.
Dit topic is al uit 2009 en toen waren er nog avatars. Mogelijk had Binco toen een reeks 16 als avatar...
Citaat van: D_Loc op 04 mei 2020, 23:37:23 PM
Dit topic is al uit 2009 ...
Dat had ik niet opgemerkt :-[
Hier kan je ook wat vinden m.b.t. livreien en de 2 versies. https://ferrovia.be/Trains_Materiel_Traction_Diesel_SNCB-NMBS_HLD_55.php (https://ferrovia.be/Trains_Materiel_Traction_Diesel_SNCB-NMBS_HLD_55.php)
Foto's terug te vinden in september 2001: http://www.treinfoto2000.be/HLD/HLD55/5526/index.htm (http://www.treinfoto2000.be/HLD/HLD55/5526/index.htm)