Op 14 april even naar de haven gereden om enkele treinfoto's te maken
Hieronder een selectie
imghttp://i89.photobucket.com/albums/k236/PoweredByDiesel/DSCN7042.jpg/img
imghttp://i89.photobucket.com/albums/k236/PoweredByDiesel/DSCN7046.jpg/img
imghttp://i89.photobucket.com/albums/k236/PoweredByDiesel/DSCN7054.jpg/img
imghttp://i89.photobucket.com/albums/k236/PoweredByDiesel/DSCN7060.jpg/img
Spoorse groeten
Hallo Wim,
Waar heb je deze foto's gemaakt, rechter- of linkeroever ?
Groeten,
Wim
Wim,
Denk eraan dat als je in de haven (om het even welke) foto's wil nemen en er gewoon rondlopen, je een schriftelijke toelating moet hebben van de havenkapitein. Die wordt meestal zonder probleem afgeleverd, maar je kan maar beter in orde zijn! Ikzelf heb er zo eentje voor de Gentse haven en het heeft me slechts een telefoontje en een bezoek aan de havendienst gekost.
Peter,
Ik werk wel in de haven, maar dit wist ik niet.[:I] Bedankt voor de tip.
Groeten,
Wim
Volgen mij hebben deze foto's niets met de haven te maken, maar zul je eerder op grond van de NMBS of een van zijn onderdelen staan
Jan
De foto's zijn gemaakt aan de uitrit van het rangeerstation antwerpen noord. Even wat aandachtig op kaarten en google maps kijken, levert interessante invalswegen op. Hoewel ik misschien op NMBS terrein vertoefde, ben ik nergens een bordje "verboden toegang" of gelijkaardig tegengekomen. Er loopt ook een fietsweggetje vlak naast de terreinen.
Klopt hoor wat Powered By Diesel zegt, ook ik heb daar al heel wat uren versleten, ik denk zolang je daar gewoon wat foto's staat te nemen dat alles wel in orde zal zijn, of heb ik dat verkeerd??
Het kan wel eens gebeuren dat er een politie helicopter een kwartiertje boven je hoofd hangt, een klein beetje lager komt hangen om te zien wie daar staat te koekeloeren met een fototoestel en maar pas wegvliegt zodra de grondtroepen naast u staan.
Na controle van de nodige boorddocumenten van de auto laten ze u dan verder wel gerust.
citaat:
Geplaatst door eric
Het kan wel eens gebeuren dat er een politie helicopter een kwartiertje boven je hoofd hangt, een klein beetje lager komt hangen om te zien wie daar staat te koekeloeren met een fototoestel en maar pas wegvliegt zodra de grondtroepen naast u staan.
Na controle van de nodige boorddocumenten van de auto laten ze u dan verder wel gerust.
Je meent het !?!
De koude oorlog is toch al h??l wat jaartjes over ?
... [:0]
Zou je zeggen h?.
Het was er eentje van onze club die dat meegemaakt heeft.
Hij heeft wel een kenteken met gele achtergrond met zwarte cijfers en letters.
Maar hij zit daar meer met zijn fototoestel dan wij allemaal te samen denk ik.
Dat is ook als veiligheid tegen terroristische aanslagen.
Dit heb ik vorige week nog gehoord dan een officier van de fed. pol.
Tegenwoordig wordt alles toch voorzichtiger aangepakt.
Ja met nederlanders weet je nooit zeker [:D][:D][:I]
Geen bordje van 'Privaat-NMBS' tegen gekomen ... Dan heb je meer aandacht voor de treinen gehad, dan voor dat paaltje dat 50m achter jou staat [;)].
Een fietsroute is het niet, eerder een personeelspaadje ... maar ik maak geregeld gebruik van deze weg omdat dat mij bijna 7km scheelt om naar 't werk te rijden.