Modelspoormagazine forum

Modelspoor, Algemeen en H0 => Algemeen => Topic gestart door: ThierryDS op 01 februari 2009, 14:39:14 PM

Titel: professionele landschapsbouwers
Bericht door: ThierryDS op 01 februari 2009, 14:39:14 PM
Beste vrienden modelspoorliefhebbers,

Ik ben op zoek naar professionele modelbaanbouwers en heb me op internet al suf gezocht.  Is er iemand die een dergelijke firma of persoon kent? Of geprefabriceerde modellen ? la NOCH?

Zelf heb ik momenteel weinig tijd om aan het grote werk te beginnen wegens een nakende geboorte van een tweeling en dat betekent in ons gezin vier kinderen, dus... de bouw van de modelbaan uitbesteden is voor mij de boodschap.

Op voorhand bedankt voor jullie reacties en veel succes met de hobby

Thierry DS
Titel: professionele landschapsbouwers
Bericht door: Peter op 01 februari 2009, 14:52:59 PM
In Duitsland zijn er verschillende zeer bekende modelbaan bouwers, en dan bedoel ik mensen als Josef Brandl, en Wolgang Langmesser.
Niet goedkoop!!!!maar wel de perfektie in modelbouw.
Er zijn veel modelspoorders die prachtige dingen maken, zoals bv. Jos Geurts, Jacques LePlat enz. maar gaan "waarschijnlijk" geen komplete landschappen voor iemand anders bouwen.
Titel: professionele landschapsbouwers
Bericht door: Quadran op 01 februari 2009, 19:05:52 PM
Ik heb wel eens een (Duitse) website gevonden die grote modelbanen op bestelling maakten.

Maar ik vind hem ook niet terug, maar ze bestaan wel.

Wel niet goedkoop [:D]
Titel: professionele landschapsbouwers
Bericht door: marctje op 01 februari 2009, 19:43:12 PM
twee maal het zelfde item plaatsen was toch niet de bedoeling dacht ik. als je zo'n vraag stelt in het gedeelte gezocht, ok.
Titel: professionele landschapsbouwers
Bericht door: doomslu op 01 februari 2009, 20:25:07 PM
citaat:
Geplaatst door marctje

twee maal het zelfde item plaatsen was toch niet de bedoeling dacht ik. als je zo'n vraag stelt in het gedeelte gezocht, ok.

Daarom sluit ik deze af.
Antwoorden graag in de rubriek "Gezocht". [;)]