Modelspoormagazine forum

Modelspoor, Algemeen en H0 => Algemeen => Topic gestart door: br212 op 11 september 2008, 19:54:00 PM

Titel: Paar dagen naar Parijs....wat te doen
Bericht door: br212 op 11 september 2008, 19:54:00 PM
Zoals de titel al zegt: wat is er te doen op spoorgebied (model, zowel als groot) rond parijs? Redelijk beperkt qua auto vervoer, maar OV is natuurlijk wel prima. Alle tips zijn welkom.
Titel: Paar dagen naar Parijs....wat te doen
Bericht door: Peter op 11 september 2008, 20:04:31 PM
Modelspoor is duur in Frankrijk, behalve dat je soms koopjes kan doen van wel meestal Franse modellen.
Grootspoor: veel treinstellen incl. de verschillende TCV stellen.
Als je echt variatie zoekt moet je al naar de grote rangeer en vormingstations zoals Villeneuve-Saint Georges (een van de grootste van Europa)
Titel: Paar dagen naar Parijs....wat te doen
Bericht door: Gerolf op 12 september 2008, 00:35:30 AM
citaat:
Paar dagen naar Parijs....wat te doen
Mijn eerste gedacht was iets anders... [:I]
Nu ja, wat meer on-topic: fototoestel gebruiken! Er is zoveel te zien, ook voor model(spoor)bouw [:p]
Titel: Paar dagen naar Parijs....wat te doen
Bericht door: janjozef op 12 september 2008, 11:29:50 AM
In het centrum van Parijs zijn een 6tal modeltreinwinkels, maar voor koopjes moet je er niet zijn. ga gewoon de eifeltoren, louvre, e.d. zien.

Jan