hi
ik was aan het zoeken en ik stoote op en site waar ze met rc reeden op schaal 1:87
het lijkt me leuk om te probeeren
maar waar kan ik zo iets kopen
http://home-and-garden.webshots.com/album/96537948FHPvef
mvg giovanni
Lijkt me allemaal zelfgemaakt materiaal. Er bestaan tegenwoordig heel kleine servo's maar voor 1/87 lijken zelfs die me nog te groot.
Hier bij conrad kun je onderdelen kopen voor zelfbouw.
http://www1.conrad.be/scripts/wgate/zcop_be3/~flN0YXRlPTMzMjkwNDQyMTI=?~template=pcat_area&p_selected_area=1600261&p_load_area=1600261&navi=links#1600261
behoorlijk duur om er een aantal mee uit te voeren.
Volgende link is ook wel leuk.
http://www.nordwest.net/mikromodell/
hi
ik wil een maken of kopen
aleen om het te maaken
zit ik in brobs want ik kan nieks van eletric
zijn er hier mensen die zig daar me beezig gouden ??
zo ja gelive mij te contacteeren
mvg giovanni vdk
Ik meen mij te herinneren dat op de beurs in Dortmund op de stand van Kibri met op afstand bediende wagentjes gereden werd.
Er stond een kraan bij die je volledig kon besturen met een bediening zoals bij raceautootjes. Er stonden nog enkele dingen bij, maar het is te lang geleden. Ik ben het dus vergeten. [xx(]
Sinds Kibri in 2007 is overgenomen door RIRE-Maschinen GmbH hebben zij functionerende modellen in hun gamma. Deze zijn bij mijn weten niet radio-bestuurd, maar met een (volgens de on-line katalogus) bediend met een 'Stellpult' en een transformator.
Voorbeelden uit de on-line catolus kan je bekijken via deze link:
http://rire-modelle.de/neu/index.php?page=shop.browse&category_id=19&option=com_virtuemart&Itemid=26
citaat:
Geplaatst door modelbaanHO
Voorbeelden uit de on-line catolus kan je bekijken via deze link:
http://rire-modelle.de/neu/index.php?page=shop.browse&category_id=19&option=com_virtuemart&Itemid=26
Vooral die MENCK Bagger aan het werk zien is de moeite!