Modelspoormagazine forum

Modelspoor, Algemeen en H0 => Algemeen => Topic gestart door: ruben13 op 04 augustus 2008, 10:03:12 AM

Titel: achtergrond
Bericht door: ruben13 op 04 augustus 2008, 10:03:12 AM
hallo mijn baan is 120 cm van de grond ik dacht om de achtergrond 50
cm hoog te maken, is dat hoog genoeg ?? hoe hoog is het bij jullie
IMGhttp://i37.photobucket.com/albums/e75/ruben13w/achtergrond.jpg/IMG
Titel: achtergrond
Bericht door: Gerolf op 04 augustus 2008, 10:28:15 AM
Kwestie van smaak, natuurlijk, maar ik ben zelf tot 2 meter gegaan. Zo zit bij mijn ooghoogte van 165cm de lucht echt "boven".
Titel: achtergrond
Bericht door: Klaas Zondervan op 04 augustus 2008, 12:31:53 PM
Behalve een kwestie van smaak is het ook een kwestie van mogelijkheden. Als je een kamer hebt met rechte wanden waar de ruimte niet voor andere dingen nodig hebt, dan is het mooiste om de achtergrond tot boven ooghoogte door te trekken.
Zelf zit ik op een zolder met schuin dak. De rails liggen op 1 meter boven de vloer, de achtergrond steekt daar 36 cm bovenuit. Meer ruimte is er niet, want daar zit het dak..
Langs de rechte wanden zou ik hoger kunnen gaan, maar daar heb ik de ruimte nodig voor opbergplanken.