Ik ben op zoek naar de openingsuren van modeltrein-paradise.
Op de website kon ik niets vinden.
Kunnen jullie me helpen?
Ik heb ook een vraag over Modeltrein-paradise. Op zijn website staat dat hij in Beveren zit. Maar die plaatsnaam komt in Belgi? 4 keer voor. Welke is het?
citaat:
Geplaatst door Klaas Zondervan
Ik heb ook een vraag over Modeltrein-paradise. Op zijn website staat dat hij in Beveren zit. Maar die plaatsnaam komt in Belgi? 4 keer voor. Welke is het?
Beveren, tussen Antwerpen en Sint Niklaas zeker?
Maar hoe zeker is dat? Ik vind ook nog een Beveren bij Alveringem, Beveren bij Roeselaere en Beveren bij Waregem. Zeg het maar, wie van de 4?
beveren bij antwerpen !!!!
Kijk eens aan, 4 uitroeptekens, dan weet je het heel zeker. Bedankt.
aangezien zijn nieuwe winkel op de oude baan Antwerpen - St Nikaas
komt ben ik idd zeer zeker
ik wist zelfs niet dat er zoveel 'beveren's" waren
wim
Modeltrein paradise zit voorlopig nog altijd in Beveren-Waas, op ongeveer 15 kilometer van Antwerpen richting St.Niklaas. Het volledig adres staat op zijn website. Reepdorp is gelegen aan de noordelijke kant van Beveren,niet ver van de N49 Antwerpen/Knokke
Na de verhuis zit hij aan de westkant niet ver van de afrit van de E17 Antwerpen - Gend afrit 15A
En in Reepdorp is het een gesloten woning, dus wel even telefonisch afspreken of hij thuis is
Jan
jeeetje
wie hem nu nog niet vindt.
ach arme[:D]
wim
Ik weet het niet hoor, maar dit lijkt mij wreed veel op reclame voor een winkel en dat mag niet op het forum.
Vermits trainfreak het adres gevonden heeft van de winkel heeft hij waarschijnlijk ook een e-mail adres gevonden. Een simpel mailtje naar Patrick en je had een antwoord.
Ik stel voor om dit draadje te verwijderen.
citaat:
Geplaatst door modeltreinbart
de n 49 is vekeerd het is de N 70 ofwel de oude baan Antwerpen-Gent
modeltreinbart, je kan je eigen berichten wel wijzigen, hoor. [;)]
Hallo Bart,
Wil je a.u.b. die routebeschrijving even verwijderen of ze denken nog dat wij dit erop hebben geplaatst, en dit is niet toegelaten
Tufken
nu nog even de fietspaden vanaf Zeeland en Klaas kan gaan trappen [:D]
Als dit al reclame is, dan kunnen er nog wel veel meer draadjes verwijderd worden.
Ik zie toch regelmatig aankondegingen hier op het forum van Fabrikanten, en die worden ook toegestaan.
Merci voor de Fair-play, Patrick.
Ik had ze er opgezet niet onder de vorm van reclame maar omdat er reacties op kwamen heb ik ze terug verwijderd. Ik was er niet van bewust dat dit onder reclame zou vallen mijn excuses
groeten Bart
citaat:
Geplaatst door wisselstromer
ik wist zelfs niet dat er zoveel 'beveren's" waren
Zo zie je maar, van een Hollander die veel fietskilometers in Belgi? heeft gemaakt kan je nog wat leren.[:)]
citaat:
Geplaatst door martintje
nu nog even de fietspaden vanaf Zeeland en Klaas kan gaan trappen [:D]
Tjonge, hij snapt het. Het is inderdaad omdat ik van plan ben deze zomer weer eens in Belgi? te gaan fietsen. Daarbij probeer ik altijd een aantal treinenwinkels te bezoeken. Wegwijzen is niet nodig want de fietspaden naar St. Niklaas weet ik intussen te vinden.
Ik rijd ook regelmatig met de fiets naar sint niklaas maar niet alleen voor de hobby ik heb daar namelijk heel wat vrienden wonen waar ik ( als het mij uitkomt ) soms een feestje gaan bouwen in de nabij gelegen kroegen aan de markt en de oude kerk of het stationsplein voor een cinema te doen met de fiets is dat van beveren uit (tegen een 15 ? 20 per uur) al gauw drie kwartier fietsen naar gelang de wint richting en de vorm waar ik mij in bevind . Gisteren heb ik deze afstand wel eens waar in 35 min afgelegd bij lichte sneeuwval de laatste kilometers heb ik wel eens waar een stuk rustiger afgelegd ten een gemiddelde van 10 tot 15 per uur om niet te uitgeput aan te komen . Maar dit heeft nu niets met de topic te maken vrees ik . En wat de Openings uren van tufke zijn kan je hem beter telefonisch contacteren voor een afspraak te maken.