deze trein heb ik zelf her schildert (benelux hodekop) en weet niet goet hoe ik de verlichting moet doen . iemand een idee?
url="http://homepages.cwi.nl/~dik/nederlands/openbaar_vervoer/plaatjes/benelux1.jpg"imgbenelux1.jpg/img/url
Ruben,
Knap dat je de Benelux zelf geschilderd hebt.
Ik begrijp echter niet goed wat je bedoelt. Wil je nieuwe werkende verlichting plaatsen in de kop van de wagens? Ik zou dan leds gebruiken.
Locomotion
het is een lima en ik daar graag leds willen in zetten maar dat zijn zo een kleine gaatjes (van boven aan de trein)
Ik heb zoiets op een ander treinstel gedaan. Gaatjes doorgeboord met 1mm en daar een stukje perspex lichtgeleider in gestoken. Dan van binnen een rode led er achter. Kan desnoods een 5mm led zijn, ruimte genoeg.
wat is dat juist perspex lichtgeleider en waar kan ik dat vinden ??
danku klaaszodervan en locomotion
Ik heb dat spul een paar jaar geleden bij Conrad gekocht, maar ik weet het artikelnummer niet. Zal het zo eens opzoeken, bestelformulier moet hier nog ergens liggen.
Inmiddels gevonden, ze hebben het in 3 diktes:
0,5 mm, bestelnummer 198412
0,75 mm, bestelnummer 198420
1,0 mm, bestelnummer 198439
danku