Hoe maak ik van een simpele oplossing welke systeem ongebonden is een ding wat ingewikkeld is geprogrammeerd moet worden, en systeem afhankelijk is, nu kijk hier maar eens http://users.telenet.be/deloof/Relays/Toepassingen.pdf zelf bepaalde tekeningen zullen U bekend voorkomen. Na de soft- en hardware van John Jabour nu ook de keerlus van Patrick en Henk Funk. Knap hoor.
Wim.
:) waarom doe je je dit zelf aan
Denk aan je hart
Al vindt ik dit wel gevaarlijk voor mensen die niet beter weten en dit forum niet lezen.
Erik.
Tja, wat zullen we van deze dingen zeggen?
Richt uw kanon, nog een graadje bakboord, vuur! Weer een mug dood. [:D]
Zelfs een verwijzing naar de bedenkers van de Funky-module kon er niet af.
Ach als je 3-rail rijdt heb je die fratsen niet nodig [:o)]
Maw niet interessant dus [:D]
Mvg, Johan.
Klopt helemaal Johan, helemaal niet interessant deze oplossing. En over de kostprijs en de hoeveelheid draad zullen we het dan maar helemaal niet hebben.
Johan, ik weet er nog ??n: als je geen keerlussen legt heb je ook nergens last van.
Naja Klaas, drie-rail en geen keerlussen hier, dubbelop niet nodig zelfs [8D]
Waar maken we ons dan druk over Wim......... Btw jij rijdt toch ook drie-rail als ik mij niet vergis....... dus waarom al die drukte [:o)]
Mvg, Johan.
Waar is er hier dan drukte Johan, nergens toch. En zoals je weet rijdt ik ook N-Spoor en 2-Rail, zonder keerlus problemen. [;)]
Het is wel een overduidelijk staaltje van goedkoop "leenwerk".
Dat nog even los van de zin van deze oplossing of de behoefte aan een dergelijk oplossing.
De gebruikte afbeeldingen zijn wel een erg duidelijke copy van de site van Henk. Niet bepaald netjes.
Geeft alleen maar aan dat Henk, Klaas en mezelf met dit ontwerp inderdaad wel heel dicht bij de ideale keerlusmodule zitten.
Een bronvermelding zou zeker niet misplaatst zijn, verder niet te zwaar aan tillen. Ik persoonlijk beschouw het als een compliment. (Opgroeiende) kinderen doen immers niets anders dan hun grote voorbeeld(-en) imiteren.
mvg,
Patrick Smout
citaat:
Geplaatst door patrick smout
Ik persoonlijk beschouw het als een compliment. (Opgroeiende) kinderen doen immers niets anders dan hun grote voorbeeld(-en) imiteren.
D?t is - mij dunkt - een gezonde houding tegenover dit soort dingen [8]