Heeft er iemand ervaring met de grondseinen van Van Biervliet ? Als ik het goed begrijp zijn dit bouwpaketten. Op de foto's op de site van Van Biervliet vindt ik dat ze niet echt mooi ogen.
Grts
Marcel
Wij hebben ze verbouwd naar verhoogde vereenvoudigde seinen. Maar dat was zeer zeker een gepruts.
Ze ogen zeker wel fijn genoeg om te gebruiken.
(https://live.staticflickr.com/1760/28805075058_8fab9c8ce1.jpg) (https://flic.kr/p/KTpxg9)20180607_230517 (https://flic.kr/p/KTpxg9) by Frans Peeters (https://www.flickr.com/photos/140394905@N08/), on Flickr
ik heb er zo eentje geïnstalleerd om te proberen. Is geen bouwpakket hoor, toch niet die met catalogusnummer 66.000 aan 17.90€.
Aansluiting was makkelijk, behuizing + voet is volledig in't zwart. Aan de achterkant zie je wel de draadjes.
Ik heb er 4 geinstalleerd een paar weken geleden. Het is inderdaad geen bouwpakket.
Ik hen een gat van 6mm geboord in de plaat waar de sporen liggen. Bij mij kwam het sein wel los van de sokkel bij het plaatsen. Ik heb het sein dan vastgezet op de voet met lijm.
Bedankt voor de info. Ik ga er ook een aantal aanschaffen.
grts
Marcel