Modelspoormagazine forum

Zeg maar Off-topic => (Modelspoor) Babbelhoek => Topic gestart door: henry op 27 januari 2024, 18:59:32 PM

Titel: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: henry op 27 januari 2024, 18:59:32 PM
Wie heeft kennis aan deze webshop

https://www.modelsgoedkoops.com/spoor-ho/

Is deze betrouwbaar?
Titel: Re: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: Dutch US Convention op 27 januari 2024, 19:26:55 PM
Lees even het stukje "over ons"..... :

Wat spreekt jouw persoonlijkheid beter uit dan emoji's?!
Het draait allemaal om de gemeenschap.
PIKO Winkel begon als een kledingwinkel die vreugde, geluk en plezier wilde opwekken door middel van emoji's op merchandise. Vandaag de dag heeft ons succes ons ertoe gebracht veel meer te worden dan dat: een gewaardeerd lid van de gemeenschap, die mogelijkheden voor fondsenwerving in onze onderneming opneemt.

We bieden briljante, vermakelijke emoji-producten waar iedereen van houdt en een ontwerpservice voor schoenen op maat waar klanten hun creativiteit kunnen laten zien. PIKO Winkel heeft een bloeiende familie opgebouwd door de liefde voor onze hartverwarmende en creatieve merchandise. Om nog maar te zwijgen van de wereldwijde mogelijkheden voor fondsenwerving die we bieden via onze platformverkoop van ontwerpen van klanten.

De toewijding van de klant en het productontwerp van hoge kwaliteit zijn de drijvende krachten achter de filosofie van PIKO Winkel.

Onze missie
We streven ernaar gewaardeerde leden van de gemeenschap te zijn door een briljante reeks op emoji gebaseerde geschenken en aangepaste ontwerpfunctionaliteit aan te bieden om fondsenwervingsmogelijkheden te creƫren.

Onze visie
We zien PIKO Winkel als een knooppunt van geluk, dat vreugde ontsteekt door onze leuke ontwerpen en een hulpmiddel bij het bereiken van fondsenwervende doelen.

Onze waarden
We nemen voortdurend de waarden van plezier, gezondheid en kansen op in onze producten en diensten. Onze merchandise heeft leuke ontwerpen die gezondheid en kansen bevorderen.

Ontdek ons complete aanbod van producten en diensten. We kijken ernaar uit je te verwelkomen in de wereld van PIKO Winkel!


Koop er gerust, ik blijf er weg ;) Chinese copy site!
Titel: Re: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: svvander op 27 januari 2024, 19:46:59 PM
"RETOUREN

Als u van gedachten verandert, kunt u binnen 30 dagen elk ongewenst artikel retourneren voor terugbetaling of omruiling. We bieden een gratis bijgehouden retourservice van Royal Mail voor alle bestellingen die naar een adres op het vasteland van het VK worden verzonden.

Ondanks alle inspanningen kan het voorkomen dat sommige kledingstukken een stoffout vertonen of tijdens het dragen ontstaan. Als je je zorgen maakt over de kwaliteit van een artikel, lees dan dit artikel om erachter te komen hoe je verder kunt gaan.

Om meer in detail te lezen over ons retourbeleid en de diensten die we aanbieden, ga naar onze Retouren sectie."

Adres in Nederland, maar verzending via Royal Mail :-) Maar wel gratis op het vasteland van het VK. Ik zou er ook wegblijven.
Titel: Re: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: Klaas Zondervan op 27 januari 2024, 20:45:43 PM
Op het forum van beneluxspoor.net is ook al geconstateerd dat dit een nepshop is.
De prijzen zijn te mooi om waar te zijn.
Maar het bewijs dat het nep is staat op hun eigen website: adres Granietstraat 923 in 't Harde.
Als je in maps gaat kijken, dan blijkt dat de huisnummering in die straat niet verder gaat dan 64.
Er zijn ook alleen maar even huisnummers, aan de oneven kant is bos.
Titel: Re: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: doomslu op 27 januari 2024, 21:45:54 PM
Mijn antivirus geeft een melding als ik op de website ga.
Wegblijven!
Titel: Re: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: RoDY op 27 januari 2024, 23:14:17 PM
Geen idee of het effect gaat hebben. Maar heb de website online aangegeven bij de FOD Economie. Jammer want hier gaan vrees ik slachtoffer bij vallen.  :-\
Titel: Re: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: raf op 28 januari 2024, 04:52:48 AM
een truukje is op een foto rechts klikken en dere daarna zoeken op het web.dan vind je de originele webpagina's waar deze van daan komen

gr raf
Titel: Re: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: henry op 28 januari 2024, 08:36:52 AM
Mijn twijffels zijn dus gegrond.
Net als bij bepaalde dating sites te mooi om waar te zijn!
Titel: Re: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: raf op 30 januari 2024, 18:00:40 PM
www.hotreinen.com

kent iemand deze site en verkoper ????
denk het zelfde als de hier boven vermelde site
https://drimble.nl/bedrijf/barger-compascuum/000008537119/hotreinenshop.html

maar ik vind deze dan wel weer terug met het kvk nummer

gr raf
Titel: Re: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: henry op 30 januari 2024, 22:10:10 PM
Ik ken hem, heeft wel eens op de noordelijke treinenbeurs in drachten gestaan.
Was hier ook woonachtig.
Heb wel eens zaken met hem gedaan, toen wel oke.
Titel: Re: Wie heeft kennis aan deze webshop modelsgoedkoops.com
Bericht door: Sicco op 31 januari 2024, 08:09:29 AM
Citaat van: henry op 28 januari 2024, 08:36:52 AMMijn twijffels zijn dus gegrond.
Net als bij bepaalde dating sites te mooi om waar te zijn!

Als je je webshop-naam al niet eens in correct Nederlands (dan wel Engels, ik weet hier niet eens welk van de twee het doel was hier...) kunt bedenken dan is dat al een enorme rode vlag
Maar pas op: onze hobby staat de laatste jaren enorm onder de aandacht van internetcriminelen, dus het zal allemaal verfijnder gaan worden om ons te belazeren