Hoi,
Heeft er al iemand ooit een verassingszak "uberaschungstute" van Noch gekocht? Loont dit de moeite? Want je ziet niet wat er in zit.
Grtn Rudy
als je het op voorhand wil weten... dan is het geen verrassing meer he...
de verassingszak is meestal een urne ;)
Dag Peter, dan is het een verasingszak met 1 s ipv 2 ;D
Citaat van: renstimpie op 03 oktober 2022, 23:13:33 PM
als je het op voorhand wil weten... dan is het geen verrassing meer he...
;D ;D
Citaat van: Bundesbahnfreak op 04 oktober 2022, 07:37:28 AM
Dag Peter, dan is het een verasingszak met 1 s ipv 2 ;D
Jammer het blijven twee s' sen maar wel maar één r...
surprise bag... :) :) :) Geen discussie meer over R en S, gewoon van elk 2
Citaat van: Belgaboy op 04 oktober 2022, 16:00:48 PM
Citaat van: Bundesbahnfreak op 04 oktober 2022, 07:37:28 AM
Dag Peter, dan is het een verasingszak met 1 s ipv 2 ;D
Jammer het blijven twee s' sen maar wel maar één r...
Just ja, taalfoutje van mij. Elke dag leren we iets bij :-)
Allee, we hebben weeral wat gelachen, gezevert en taallessen genoten.
Een geluk dat ik geen lange tenen heb of ik zou kunnen denken dat ik uitgelachen wordt. Ondertussen weet ik niets meer en verwacht ik ook niets meer. Moderator van mij mag dit draadje op slot of verwijderd worden
Ik heb op de site van Noch gezocht naar die Überrachungstüte, maar niet gevonden. Heb je een directe link of een artikelnummer?
Dag Klaas, neen ik vind er op internet niets van terug, ik vermoed dat het al enkele jaren oud is.
Maar in de winkel waar ik vaak kom liggen er nog verschillende nummers van die zakken. Ze hebben allemaal een nummer maar de inhoud staat er niet bij. Ze beweren dat het qua prijs voordelig is. Vandaar de vraag of al iemand dergelijk artikel gekocht heeft
Mvg Rudy
Just jump Rudy.
Koop je zo'n zak, haal er uit wat je nodig hebt en de rest verkoop je (via het forum of enig ander platform) of geef je weg.
Awel Frans, dat ga ik binnenkort eens doen se ;)
Mvg Rudy
En dan lekker tegen niemand zeggen wat er in zat dat je kon gebruiken ... ::) ::) :P :-[ :-[
Wat dacht ge? ;) ;D :P
Grtn Rudy
Op beurzen kan je bij Märklin en Herpa ook steeds zo'n zakken kopen. Telkens in 2 maten, een klein of een groot pakketje.
Ooit heb ik het eens bij Märklin gedaan en toen kreeg ik een twee-assig ketelwagentje, zonder doos, uit een setje dat oorspronkelijk 2 of 3 goederenwagens bevatte. Een andere zak was een goederenwagentje van de ene of de andere reis die ze ooit gedaan hadden, deze zat wel in een doosje, maar er was een klep van de doos afgescheurd.
De eerste was wel leuk en heb ik nog altijd. Doet (of deed) dienst in mijn kuistrein. Het andere heeft de doos nooit verlaten en steekt nu ergens stof te vergaren.
Kortom, het is en blijft een grote verrassing wat je krijgt en soms valt het mee en soms valt het serieus tegen.
Wat Herpa betreft heb ik het nog nooit gekocht, geen idee dus wat je daar zou kunnen verwachten. En van Noch wist ik niet dat het bestond.
Heb me gisteren toch laten verleiden. Een set boerderijdieren; koeien, paarden en ezels. Tof want dat wou ik zo ook wel eens kopen. Een boompje, komt altijd van pas. En een weide afsluiting. Bij nader inzien noemt het " Wundertute". De nummer op de zak wordt nu door Noch gebruikt voor een ander artikel. Allez voor de prijs van 9,9 euro kon ik nu ook niet sukkelen.
Grtn Rudy