Hulp gevraagd;
Ik bezit het model en zou er graag een decoder in plaatsen maar wat ik ook doe...ik krijg het model niet open.
De twee schroeven heb ik er al uitgedraaid maar verder geraak ik niet. De kap blijft haperen acht (ik vermoed) die flexibele kontaktstrip.
weet iemand raad??
Misschien even de handleiding van Roco doornemen want daar staat gewoonlijk een schets voor het openen van hun modellen.
Mvg
In dit geval is de handleiding nogal summier
Als ik even de handleiding op naslaat (even opgezocht bij Roco want ik ben niet in bezit van zo een lok) , is het veel meer dan die 2 schroeven eruit draaien.
https://www.roco.cc/de/product/233361-52534-0-0-0-0-0-002003-1/products.html (https://www.roco.cc/de/product/233361-52534-0-0-0-0-0-002003-1/products.html)
https://www.roco.cc/doc/an/1/de/8052534920.pdf (https://www.roco.cc/doc/an/1/de/8052534920.pdf)
Eerst de onderste stang eruit. 1
De 2 schroeven eruit. 2
De gehele kap opheffen , max 5mm. 3
De cabine eraf. 4
Dan de stuurpost met machinist eruit (cabine) 5
Connector strip losmaken. 6
Dan de voorste kap eruit. 7
De kabine onderaan voorzichtig iets open wrikken, dan gaat de kabine er naar boven af.
Dan komen de schroeven bloot waarmee je de rest van de kap los maakt.
Let wel, het achterste ballastgewicht laat je er uit, die ruimte moet dienen om de decoder te herbergen
;)
Het openen is me eindelijk gelukt. Heb met twee verschillende decoders getest maar er gebeurt niets.
Ik vermoed dat die flexibele strip ergens een onderbreking heeft. Zal het model terug brengen bij de handelaar (Verschooten)
Heb het model maar sedert vorige vrijdag
Probleem opgelost. Handelaar (Mevr. Verschooten) heeft zonder probleem het
model terug genomen. Over service gesproken
Citaat van: Peter op 18 november 2021, 11:45:18 AM
Probleem opgelost. Handelaar (Mevr. Verschooten) heeft zonder probleem het
model terug genomen. Over service gesproken
en heb je een andere loc meegenomen ?
Ja, de Fleischmann 103
Peter V.,
'n DB 103 (E03) ? Dat is wel compleet iets anders, of ...? Voor op uw huidige Roco-rangeerbaan, zoals ge ze zelf benoemt ?
Ben geen egoist, onze kleinzoon (17) mag ook al iets hebben dat bij hem past
Verschooten had niets wat me nog interesseerde
Kleinzoon met smaak ! Een E03 was toch één van de elegantste e-locs aller tijden.
Toffe grootvader ;)