hallo,
Heljan wisselstroom nohab met 8 pins aansluiting, rechts op foto lijkt dit een digitale decoder of enkel rijrichtingschakelaar ?
(http://i541.photobucket.com/albums/gg396/railtravelmanager/20160731_194049.jpg) (http://s541.photobucket.com/user/railtravelmanager/media/20160731_194049.jpg.html)
zou hem op programmeerspoor kunnen zetten maar vrees dat ik de decoder misschien zou opblazen ?
machine rijdt analoog maar misschien ook digitaal ?
Erwin
is een decoder : Uhlenbrock 76420.
Zal vermoedelijk in analoge hekenning staan.Met een loc op een programmeerspoor te zetten ga je weinig defekt maken hoor.uitlezen is geen probleem.Als het dan een volledig analoge loc zou zijn met rijrichtingsschakelaar gaat hij alleen maar wegsprinten zodra hij de digtale spanning voelt.
zou mijn Mobile Station 2 Marklin de decoder herkennen zodat ik toch digitaal kan rijden ?
moet ik dan toch eens proberen vanavond
Erwin
is een multiprotocol en kan dus motorola en DCC.Gewoon CV een adres geven en programmeren.Of kijken dat je Ms2 hem vind of herkend.
Bij wisselstomers is de decoder standaard ingebouwd. Dus zonder problemen digitaal aansturen.
Gr Guy
hoi Guy, Johhny marklin mobile station 2 herkent niets ...
Probeer adres 3 of anders het nummer van de lokreeks, bv 52. Ik denk niet dat MS een nummer kan uitlezen. Anders een loknummer toewijzen en instellen op je MS.
anders gewoon in cv1 een adres programmeren.Moet met je MS2 kunnen in motorola maar nog beter in DCC.
Bij de lok zit een boekje, doorgaans onder in de doos, ook wel genoemd "gebruiksaanwijzing". Kijk daar eens in zou ik zeggen. ;)
Gr, Ben.
hoi Ben, Heljan is karig met zulke info één recto/verso bladje
enfin dank voor de feedback allen machines zijn verkocht :)
Erwin
hoi,
Marklin Mobile Station kan geen lok herkennen heb dit 2 maal geprobeerd
nu rijdt de machine analoog ook niet, trafo open lok blijft staan
pindecoder los gemaakt lok rijd nog niet, pinnetjes omgedraaid lok rijdt niet ...
wat nu hoe krijgen we de machine terug aan de praat ... tja Heljan steekt er geen bladje bij enkel tekening
Erwin
Erwin,
even in CV8 het getal 8 schrijven zo ga je de decoder resetten naar fabrieksinstellingen.
Let wel, nadien is je adres van de loc terug 3 he !
Geert
dag Geert,
en kan dit met een Marklin Mobile Station 2 of heb je hiervoor een grotere centrale nodig ?
Erwin
Erwin, ik ken jou centrale niet, jij ook niet zo te lezen wellicht helpt het om de gebruiksaanwijzing een keer te lezen.