Iedereen onder ons weet ondertussen al wel dat M?rklin dit jaar een set uitbrengt met 3 graanwagons van het type Uapps, met name 2 wagons in het grijs met opschrift "TMF CITA" en ??n wagon in het geel met opschrift "CITA". Nu is mijn vraag, reden deze veel rond in deze kleurstelling gemengd dus of niet? Eventueel foto's hiervan. Verder had ik graag geweten wanneer deze presies uitkomen en wat normaal de prijs zal zijn, alvast bedankt voor de info.
Naar de M?rklin site gaan, produkt informatie aanklikken, artikelnummer 46327 ingeven en je hebt de adviesprijs. Ongeveer 10 % aftrekken van die prijs en je krijgt de verkoopsprijs.
Simpel h?. [;)]
All?, weer eens een aanvulling van de bestaande graanwagens,
zijn er hier die er soms te koop hebben, van de vroegere
uitgavens....
Bedoelde de graanwagens van Rivarossi,
enne weet iemand of die nog in de handel zijn ??
Thanks Eric
Hornby heeft ze juist terug uitgebracht, natuurlijk geen belgische versie. Ze zijn dus volop te koop, al weet ik niet wie in belgie ze verkoopt.
Jan
Ik dacht dat de nieuwe graanwagens van de Hornbygroep intussen door Jouef zijn uitgebracht. Heb ze vorige week nog bij jocadis zien liggen. Wel in SNCF uitvoering.
locomotion
Jouef is van de hornby groep. Onder Lima verkopen ze die trouwens ook en voor de intaliaanse markt kan het dan rivarossi zijn, kunt ge in de katalogus nakijken. zie http://www.ontrackscart.co.uk/other/hi/mainhornbyinternational.html
Jan
Ik had nog een vraagje over deze wagons type Uapps.
Weet er namelijk iemand of deze wagons ook gebruikt worden voor het vervoer van suiker? Of als de ander versies (met platte zijwand) ook gebruikt kunnen worden voor het vervoer van suiker of niet? Want ja, je hebt eigenlijk twee verschillende versies van deze Uapps wagons, met bolle zijkant en met een platte zijkant. Weet iemand waarom dit zo is?
Alvast bedankt voor de reacties