Op etrain staan wagens die door bekende belgen zijn bewerkt,
Hier een overzicht
imghttp://www.vanbiervliet.com/kerstveiling/roeslare02.jpg/img
imghttp://www.vanbiervliet.com/kerstveiling/brahim01.jpg/img
imghttp://www.vanbiervliet.com/kerstveiling/brusselm01.jpg/img
imghttp://www.vanbiervliet.com/kerstveiling/brugge01.jpg/img
Ik ben hier wel in ge interesseert, wel alleen in een witte wagon dan kan ik hem zelf bewerken.
nog iemand ge interesseert?
Die bovenste wagon vind ik wel mooi. Zeer kleurijk voor op een modelbaan.
Volgens de krant van vandaag gaat de opbrengst naar een goed doel.
Inderdaaaad dit stond vandaag in het Laatste Nieuws. Maar die wagentjes van sommige politiekers (Leterme !!!) gaan er toch niet zo mooi uitzien als de foto''s hierboven. Maar het gaat om wagentjes die niet via ebay maar via etrain van van Biervliet worden verkocht. Het gaat wel degelijk om dzelfde wagentjes. Ik denk dat het M?rklin wagens zijn. Vraag eens aan Van Biervliet waar hij ze koopt en of je die zelf ook onbeschikldert bij hem kaunt krijgen. En dan aan de slag gaan.
""" NMBS verkoopt door BV's beschilderde wagonnetjes
Kortrijk In het stadhuis van Kortrijk heeft de NMBS gisterenmorgen het startschot gegeven van een kerstactie voor het goede doel in samenwerking met het Vlaams Economisch Verbond en de Unie van Zelfstandige Ondernemers. Het kerstactiecomit? met gouverneur Paul Breyne van West-Vlaanderen als peter en Mimi Smith als meter liet enkele miniatuurtreinwagonnetjes beschilderen door Bekende Vlamingen zoals onder anderen Herman Brusselmans, Pieter Aspe, Panamarenko, Marijn Devalck en Jacques Vermeire. Wie een uniek exemplaar in zijn woonkamer wil, kan een bod uitbrengen op de website www.kerstactie2005.be. De opbrengst van de veiling gaat integraal naar het Medisch Pedagogisch Instituut De Kindervriend in Rollegem en thuisbegeleidingsdienst 't Veer in Oostende."""
heb je de prijs al gezien die ze geven voor een Panamarenko ???
Ik denk eerder dat het is omwille van de naam en niet omwille van het werkstuk. Gelukkig is het voor het goede doel [:)][:D][8D]
Naar het schijnt is met de wagen van Panamarenko een nieuw wereldrecord gevestigd door de veilingsite van Van Biervliet, de wagen zou 3000 euro hebben opgebracht door een niet nader genoemde bieder. Toch knap voor een goed doel.
Loco
citaat:
Geplaatst door loco
de wagen zou 3000 euro hebben opgebracht
Amaai!!![:0]
En dat alleen maar voor een gewone wagon met zen handtekening op en een propelor aan
Ik doe het voor 250? [;)]
citaat:
Geplaatst door Kedeng KedengEn dat alleen maar voor een gewone wagon met zen handtekening op en een propelor aan
Ik doe het voor 250? [;)]
Geen Panamarenko-fan? Of is onbekend onbemind?
citaat:
Geplaatst door Gerolf_Peeters
citaat:
Geplaatst door Kedeng KedengEn dat alleen maar voor een gewone wagon met zen handtekening op en een propelor aan
Ik doe het voor 250? [;)]
Geen Panamarenko-fan? Of is onbekend onbemind?
Ik ken Panamerenko wel hoor,
in het echt is hij Chris van de durpel[;)]
Maar 3000? is wel heel veel hoor
Ik zelf heb een wagon gekocht van 18-09-2005 voor 55? en dat is nog een wereldrecord wagon,
en ik ben blijer met deze dan een wagon van Panamerenko.