hallo iedereen,
bij deze mezelf even kort voorstellen.
Daniel is de naam en moest ik niet drager van het modelspoorvirus zijn, zouden jullie dit hier ook niet te lezen krijgen.
(her)begint ... misschien?
wel ja, een jaar of 10 terug, de in opbouw zijnde baan afgebroken, alles terug de doos in ... reden, te weinig tijd? minder interesse?, andere bezigheden? goh ja, een beetje van dat allemaal zeker.
maar ja , het virus "woelt" en wie weet :)wat daarvan komt?
grt
Daniel
Welkom, Daniel [;)]
Hallo, Daniel. Welkom op dit forum.
Daniel,
Welkom hier op het forum !Eens besmet betekend voor het leven getekend,[:0] nou ja, er zijn ergere dingen in het leven ![:D]
Interesse in welk tijdperk ? Welke spoorwegmaatschappij of materiaal ?
groeten Peter[;)]
mijn interesse ging en gaat nog steeds naar tijdperk III en IV.
maatschappij(en) wel vooral Zwitsers materiaal sprak en spreekt me aan, Duits, Belgisch. vooral de "oude" E-locs, daar hou ik wel van.
ik heb heel wat Marklin materiaal en k-rails.
besturing digitaal met Intellibox, S88 bezet- en terugmelders (dat waren toch de S88 modules ? als mijn "memory" nog degelijk werkt).
en toen ook aan het experimenteren geweest met Koploper
erge ziekte he, gelukkig niet dodelijk,
welkom
Jan
welkom daniel en nog veel plezier met de hobby
marc
Een modeltreinvirus daar geraak je nooit vanaf. Deze wordt wel onderdrukt als je hormonen beginnen te werken. Een lief, kindjes een huisje enz? Maar die hormonen blijven niet werken. Dan komt die virus weer opduiken en nu voorgoed zeker?
Welkom,
Geert
Het is een chronische ziekte, je raakt hem niet meer kwijt eens je bent gebeten![:)]
Welkom op het forum.
citaat:
Geplaatst door Kusttrein28
Het is een chronische ziekte, je raakt hem niet meer kwijt eens je bent gebeten![:)]
en spijtig genoeg betaalt de ziekenkas de medicijnen (treintjes) niet terug [:p]