Modelspoormagazine forum

Modelspoor, Algemeen en H0 => Grootbedrijf => Topic gestart door: Michael op 05 maart 2010, 08:27:13 AM

Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: Michael op 05 maart 2010, 08:27:13 AM
Bij Luik zijn twee goederentreinen op elkaar gebotst, geen gewonden, geen ontploffingsgevaar volgens de authoriteiten.

Weet iemand al iets meer hierover?

Sorry in de verkeerde rubriek geplaatst, misschien kan dit door een moderator worden aangepast? Alvast bedankt.
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: trainfreak op 05 maart 2010, 10:20:20 AM
Vanop HGBTF:
Gaat om trein 44538 Gremberg -> Antw Nd (2807 op kop) die achteraan aangereden is door losse lok van Crossrail. (DE6308 denk ik)
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: PeterBrz op 05 maart 2010, 11:08:37 AM
Ik ben deze morgen gaan kijken. Helaas stonden de blauwe mannen daar de wacht te houden en mochten er geen foto's worden genomen, veel heb ik dus helaas niet kunnen zien.. in de namiddag ga ik nog eens proberen ..

Waar de treinen gebotst zijn, liggen de sporen een aantal meter lager dan het grondoppervlakte, waardoor je ze dus niet kan zien..



Groeten, Peter
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: harzfreak op 05 maart 2010, 11:44:08 AM
Hallo ik ben vannacht ter plaatse geweest. En heb een foto kunnen nemen. Deze kan je bekijken op mijn fotosite.
http://www.flickr.com/photos/maartenschoubben/4406959905/
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: harzfreak op 05 maart 2010, 20:13:11 PM
Ik ben net terug van Glons. Foto's kan je vinden op mijn fotosite.
www.flickr.com/photos/maartenschoubben
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: Greg op 05 maart 2010, 20:34:08 PM
Bedankt voor de foto's
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: harzfreak op 06 maart 2010, 21:48:12 PM
De lok en de wagons zijn vandaag afgevoerd naar Vise.
Foto's kan je vinden op mijn site.

http://www.flickr.com/photos/maartenschoubben
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: OMC op 06 maart 2010, 22:03:11 PM
DE 6308 zal niet zo snel opnieuw rijvaardig zijn vrees ik, wisselstukken die uit Canada moeten komen ... Die platte wagen met de staalplaten op is voor de schroot, denk niet dat de eigenaar daar nog geld in wil steken ... Bedankt voor de fotoreportages Maarten en Peter!
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: ERVIN op 06 maart 2010, 22:09:29 PM
Ondanks er geen gewonden zijn gevallen, moet het toch een behoorlijke impact gehad hebben , gezien de wagon waar tegen de "DE 6308" geknald is.[:0]

@Peter , bedankt voor de knappe foto's man!![;)]
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: C.B. op 07 maart 2010, 00:36:20 AM
Beide sporen waren tot straks nog steeds afgesloten.
Ik en andere, werden met onze goederentreinen omgeleid via Lier/Muizen - Leuven - Landen - Kinkempois - Vise Bas en zo terug naar de Montzenlijn.
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: B-Cargo op 07 maart 2010, 12:47:46 PM
ja het was een serieuze klap! ik loste vrijdagochtend mijn collega's af bij Cobra en die hun gezicht sprak al boekdelen [;)]
de hele vrijdagochtend 'gestrande' treinen proberen te evacueren en omleiden via Vis? - NK - FLV, niet evident omdat de meeste bestuurders van depot Aachen zowel als de duitse collega's met deze omleidingsreisweg niet bekend zijn! zware dag te Brussel en voor alle bestuurder onderweg, bedankt voor de inzet in ieder geval [:)]
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: PeterBrz op 07 maart 2010, 15:47:47 PM
Nog enkele foto's van het ongeval;

http://www.flickr.com/photos/peterbarzeele

Groeten, Peter
Titel: Goederentreinen botsen bij Luik
Bericht door: Michael op 08 maart 2010, 23:41:22 PM
Mannen allen bedankt voor de info en de foto's.

groeten Micha