Nieuws:

Modelspoormagazine, 100% modelspoor

Hoofdmenu

Een nieuwe start

Gestart door dreezy, 19 maart 2025, 08:00:08 AM

Jappy

Lekker creatief aan het knutselen, goed bezig!  :D
Schaal H0, vooral schaal N. Liefhebber van stoom, diesel en alles wat obscuur en moeilijk te verkrijgen is...

Stoker bij de Miljoenenlijn

dreezy

#16
@Jappy, dank je voor de support
Voor meer info kijk op mijn website [url="https://modelbouw.kloppenburgweb.nl/category/holzvalley/[/url]
Abboneer je op mijn website om op de hoogte te blijven

dreezy

Even geen tijd voor de seintjes, nu bezig met treindetectie op de baan...

Even een korte update van mijn kant. De afgelopen twee weken heb ik me suf gezocht naar een oplossing voor treindetectie op mijn testbaantje met IR-sensoren. En echt, het is een drama geworden. Ik heb inmiddels een behoorlijk stuk van mijn kostbare zwarte filament verbruikt – ja, hetzelfde filament dat ik ook gebruik voor de seintjes, en waar ik niet veel meer van heb. Oeps!

De stress begon echt toe te slaan, en dat moet natuurlijk niet bij een hobby. Dus, na wat geworstel, heb ik besloten de testbaan af te breken en een andere richting in te slaan. De treindetectie blijft, maar dan op een andere manier... (hopelijk zonder nóg meer filament te verspillen).

Meer over de saga van mijn bijna-vuur-bad-testbaan kun je lezen op mijn weblog: Treindetectie of hoe ik bijna mijn testbaantje in de fik stak. 😅



Ik hou jullie op de hoogte van de nieuwe aanpak, hopelijk zonder al te veel frustraties!
Voor meer info kijk op mijn website [url="https://modelbouw.kloppenburgweb.nl/category/holzvalley/[/url]
Abboneer je op mijn website om op de hoogte te blijven